Translate

piątek, 26 marca 2010

Obraz

Pewna miła osoba zapytała mnie czy miałabym ochotę zrobić dla niej obraz decoupage. Obraz o wymiarach 50x70 w określonej przez tą osobę kolorystyce i przypuszczalnych wzorach kwiatów. Pomysł wydał mi się bardzo ciekawy i oczywiście zgodziłam się. Okazało się to nie takie proste, na jakie wyglądało. Zamówiłam serwetki, i po namyśle stwierdziłam, że to nie takie, jakie chciałam. Szukałam dalej, aż w końcu znalazłam. Nie zdawałam sobie sprawy ile trzeba serwetek, na tak duży obraz, te co wybrałam wcześniej znikły na tej powierzchni. Zaczęłam kombinować, bo z ułożeniem kompozycji na takim formacie nie było na początku łatwe. Układałam, zabierałam serwetki, darłam nowe i tak do momentu, kiedy nie poczułam zadowolenia z ułożonej kompozycji. Bardzo przyjemnie pracowało mi się nad tym obrazem i jestem zadowolona z efektu końcowego, zwłaszcza, że osobie, która zamówiła obraz również się podoba.
Pozdrawiam serdecznie


13 komentarzy:

MariaPar pisze...

Bardzo kobiecy, pudrowy. Pozdrawiam

ewa pisze...

Śliczny. wiem z doświadczenia że praca na dużych powierzchniach bywa trudna-tym bardziej doceniam kompozycję!! Pozdrawiam świątecznie !

aga pisze...

bardzo ładne dzieło!!Napracowałaś się ale było warto!Pozdrawiam z wiosennym deszczem :)

Annar pisze...

Piękny decoupage !

elka pisze...

śliczny taki delikatny i romantyczny

Raincloud pisze...

Interesująco wyszedł! Podoba mi się kompozycja. Czy decoupage jest wykonany na płótnie?

elisaday79 pisze...

Mnie również ten obraz bardzo się podoba:)

InusiaM pisze...

wyszedł cudowny. warto było się natrudzić...

Zielicha pisze...

Raincloud obraz wykonałam na płycie hdf.
Pozdrawiam :)

KonKata pisze...

praca sie opłaciła, efekt fantastyczny, nie dziwię sie ,że zamawiającemu się podoba

blog niedzielny pisze...

taki troszke barokowy styl :) :)

Anonimowy pisze...

Osoba, która zamówiła obraz właśnie go otrzymała i jest bardzo zadowolona z efektu! To co powstało w głowie tej osoby Ty kochana przeniosłaś do rzeczywistości w cudownie piękny sposób! Dlatego osoba cieszy się z tego dzieła i już niedługo, już za chwileczkę zawiśnie na jej ścianie aby cieszyć oczy jej i domowników. Osoba cieszy się też niezmiernie, z nowej ( co prawda net-owej ale zawsze) jakże miłej znajomości.Pozdrawia serdecznie i cieplutko!

Та, которая... pisze...

Doskonała praca! Po raz pierwszy do czynienia z taką wydajność, i takie wymiary! bardzo stylowe, trwałe i bardzo romantyczne!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails