Prezentacje

Hej Wam Wszystkim!!!

 Pomyślałam pewnego dnia, że fajnie by było przedstawić swoje prace w trochę inny sposób. Mój blog długo był w pajęczynach :) i trochę dawno nie szedł z panującymi trendami a to przecież zabójstwo dla bloga. Czyż nie? Więc widząc, że teraz bardzo dużo osób umieszcza filmiki w mediach społecznościowych które przykuwają uwagę widza i jest tego multum a ja osobiście lubię takie filmiki bo sama je oglądam dlatego postanowiłam popracować nad czymś swoim.

 No nie zapędzajmy się tak daleko ja stworzyłam tylko na razie prezentację i to przy pomocy darmowego programu Canva, na który trafiłam jakiś czas temu ale z braku czasu i chęci nie przysiadłam do niego aż do teraz. Zabawa jest przednia.

 Wiecie co jest najfajniejsze, że gdy zaczynasz coś tworzyć rozbudza się twoja kreatywność. Robisz małe kroki i mówisz to mi się podoba chcę jeszcze :) tak jest właśnie ze mną , z moją kreatywnością. Nie mogę zaprzestać na jednym projekcie bo mam już w głowie następny i tak bez końca, no może jakaś tam chwila odpoczynku jest :) 

No i właśnie odpoczęłam pisząc tego posta  i zobaczcie jeśli uda mi się go zaraz umieścić to co stworzyłam. Nie zapominajcie to są moje pierwsze kroki. 

Miłego oglądania i pełnego relaksu dniaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Florystycznych inspiracji ciąg dalszy :)

Bajkowe drzewa