Translate

środa, 25 marca 2009

Karteczki wiosenne a za oknem zima

Lepię sobie i wycinam wiosenne karteczki, zaglądam przez okno a tu zima. W sumie przysłowie się sprawdza "W Marcu jak w garncu".
Nie pamiętam jak pogoda była w dzień Św. Piotra (22.II.), bo przeczytałam w "Radach dziadka ogrodnika" taką o to radę: Jeśli ciepło w dzień św. Piotra, to zima do Wielkanocy potrwa :D
Mam nadzieję, że to chwilowy wybryk pani natury, chce kobitka się podroczyć :)). Przez te droczenie to dzisiaj na drogach masakra. Odwoziłam syna do szkoły i ledwo dojechałam. Samochody ciężarowe tarasowały drogę nie mogąc ruszyć z miejsca taka ślizgawka.

Wracając do karteczek spodobała mi się zabawa w mapki. Zaczęłam robić kartki Wielkanocne na wyzwanie 26 Polki skrapują. Mapka została zaczerpnięta ze strony Scrap-Maps.
Termin nadsyłania mapek jest do 31.03. do godz. 0:00. Na wyzwanie wyślę tylko jedną, bo takie są zasady, ale ja miałam wenę twórczą i postanowiłam zrobić więcej. Na razie zrobiłam cztery karteczki. Na pewno powstanie więcej do czasu, kiedy się nie nasycę mapką. Po prostu mam potrzebę tworzenia :D.
A oto moje karteczki Wielkanocne według mapki:

Uwielbiam zabawę w ScrapLab. Jest już nowy próbnik. Dzisiaj kupiłam sobie papiery, więc tylko pozostaje scrapować. :))
A o to próbnik. Kolory jak zawsze ciekawe. Tym razem seledyn, ciemny brąz, róż i biel. Ciekawe jak tym razem mi pójdzie. Zachęcam wszystkich do zabawy. Ja świetnie się przy tym bawię.
Pozdrawiam

4 komentarze:

Peninia pisze...

piękne prace tworzysz, takie z klimatem :) jestem pod wrażeniem...:)
pozdrawiam serdecznie :)

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

Piękne karteczki. Takie nietuzinkowe! Szczególnie ta pierwsza mi się podoba.
Pozdrawiam serdecznie

dorotna3 pisze...

Witam cieplutko !!Bardzo dziękuję za pomoc z której dopiero skorzystam !Zaraz pooglądam sobie Twoje dzieła bo chociaz zdażyło mi się robić kartki z dziećmi to scrap jest dla mnie wciąż tajemnicą.Tymbardziej podziwiam i składam słowa uznania !!!Podziwiam ,śliczności !!!
Oczywiście postaram się czasem pokazać moją pracownię jedwabiu .Pozdrawiam !!!

dorotna3 pisze...

OOO ,tak bardzo podobają mi się te Twoje karteczki ,te kolorki... Zaczytałam sie w Twoim pisaniu o oknach ...

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails